Shtatzënë, por shikoni sa seksi duket gruaja e Diego Simeones (Foto)

0
Ndaje:

simeone-3-780x439

Duket se po vazhdojnë pushimet më se të merituara për trajnerin argjentinas, Diego Simeone.

Ky i fundit dhe partnerja e tij, Carla Pereyra, priten të bëhen prindër.

Por, aktualisht çifti argjentinas po kalojnë çaste të këndshme në shoqëri të njëri-tjetrit në plazhet amerikane të Miamit.

Gazeta sportive spanjolle ka publikuar tashmë disa imazhe të Diego Simeones, teksa bien në sy fizikusi i trajneri i Atletico Madrditi, dhe formësimi i barkut të Carlas. /Telegrafi/

simeone 1simeone 2simeone 3simeone 4simeone 5simeone 6

SQARIM: Dritarja.info mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit për mirëkuptim!