Si lë vend imagjinatës, biondja nxjerr gjoksin shpërthyes pa sytjena

0
Ndaje:

Holly Hagan

Ajo është e njohur për format e saj bombastike trupore.

Dhe Holly Hagan u shfaq e tillë edhe të premten mbrëma në Newcastle me Sohie Kasaei, përcjell Bota sot.

Ylli i Geordie Shore u sigurua që të gjithë sytë të jenë tek ajo, derisa u shfaq e veshur në të zeza, duke treguar gjoksin shpërthyes pa sytjena./BS/

SQARIM: Dritarja.info mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit për mirëkuptim!