Skandal i ri, dyshohet se truproja i Kylie Jenner është babai i vërtetë vajzës së saj (Foto)

0
Ndaje:

Familja Kardashian-Jenner është përfshirë në një skandal tjetër gjatë kësaj jave, sidomos tash që në jetë ka ardhur fëmija i parë i Kylie Jenner.

Ajo këtë fëmijë e pagëzoj me emrin Stormi, për të cilën janë hedhur dyshimet që mund të jetë i truprojës së saj, Tim Chung.

Fansat nuk janë të vetmit që kanë shprehur dyshimet por edhe babai i Stormit, Travis. Sipas burimeve të “In Toach”, Travis ka kërkuar një test për të provuar se ajo është e bija  e tij e vërtetë./Indeksonline/

SQARIM: Dritarja.info mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit për mirëkuptim!