Sozia e Kendall Jenner i heq të gjitha

0
Ndaje:

Meghan Wiggins

 

Meghan Wiggins ka grumbulluar më shumë se 50 000 ndjekës në Instagram falë formave të saj trupore dhe ngjashmërisë së madhe me Kendall Jenner.

21-vjeçarja nuk do të dallohej aspak nëse një ditë do të dilte në “Keeping Up With The Kardashians”.

Një nga komentuesit e saj shkruan: “Zot i madh sa ngjan me Kenallin”./BS

Image
SQARIM: Dritarja.info mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit për mirëkuptim!