Tri fotot më seksi të Fjollës ku shfaq gjoksin e të pasmet bombastike

0
Ndaje:

Fjolla Morina është nëna më seksi e estradës.

Këtë këngëtarja na ka dëshmuar shumë shpesh me fotografitë e saj të llojllojshme e madje edhe ato shumë seksi.

Fjolla është aktive edhe në projekte muzikore duke na sjellë klipe të zjarrta me çdo paraqitje të saj por edhe me bashkëpunime të shumta.

Por ajo që tërheq vëmendjen te Fjolla është se ajo nuk ndalet së ekspozuari gjoksin dhe të pasmet bombastike pothuajse në të gjitha fotografitë e saj.

Më poshtë ju sjellim tri imazhe ku ekspozon më të madhe linjat trupore që ka./Express

 

SQARIM: Dritarja.info mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit për mirëkuptim!