Vdekje e dyshimtë në Pejë

0
Ndaje:
Policia e Kosovës ka bërë të ditur se është duke hetuar një vdekje për të cilën raportohet se një person mashkull është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij.

Te viktima është vërejtur një lëndim në kokë andaj me urdhër të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në institutin e mjekësisë ligjore.

Rasti mbetet për hetime të mëtutjeshme. /Kosova.info/  

SQARIM: Dritarja.info mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit për mirëkuptim!