Vetura me ujë

0
Ndaje:

foto

Shikoni makinën me ujë e cila Shërben për reduktimin e shpenzimeve te automjetit edhe për pastrimin e gazrave që liron në ambient.

SQARIM: Dritarja.info mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit për mirëkuptim!