VIDEO/NUSRET KURTISHI ILAHI KUSHTUAR HALIL KASTRATIT LUM VATANI QE TE KA

0
Ndaje:

VIDEO/Nusret Kurtishi Ilahi Kushtuar Halil Kastratit Lum Vatani Qe Te Ka

Nje ilahi e mrekullueshme e kenduar nga Nusret Kurtishi kushtuar humanistit me te madh shqiptar Halil Kastrati.

Degjim te kendshem me linkun e Youtubes ne vazhdim.

Nusret Kurtishi – Lum Vatani qe te ka.(Official Video).

SQARIM: Dritarja.info mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit për mirëkuptim!