Vjenë më një premier Xhevdet Hysa kushtuar Komandantit Agim Bajramit

0
Ndaje:

Solisti i mirënjohur Xhevdet Hysa ka  lansuar  në treg një këng të realizuar   ne nderim te 20 vjetorit te renjes se komandantit Agim Bajramit themeluesit te njesiteve te para te uck-se ne Kacanik!.

 

SQARIM: Dritarja.info mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit për mirëkuptim!