Vritet aktorja Gylseren nga seriali Fate të Kryqëzuara (Video)

0
Ndaje:

gylseren

Fate të kryqëzuara është seriali i cili së fundmi po ndiqet në një masë të madhe, sin ë Turqi ashtu edhe në vende të tjera.

Ndërsa momenti i dhimbëshm në këtë serial është kur vritet aktorja Gylseren në ditën e martesës se saj.
Për më shumë ndiqni videon

SQARIM: Dritarja.info mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit për mirëkuptim!